Apie gamintojo įmonę

Aloe Plus Lanzarote savo veiklą pradėjo 2007 m. atidarydama pirmąjį muziejų-parduotuvę Arrietos miestelyje, Harios savivaldybėje.

Ši jauna įmonė per trumpą laiką sugebėjo išlaikyti didelius augimo tempus, bei ilgainiui tapo tikra kosmetikos lydere ne tik Lanzarotėje, bet ir visose Kanarų salose. Produktų kokybė ir klientų pasitikėjimas leido augti kiekvienas metais. Šiuo metu  išskirtinėse parduotuvėse,  galima ne tik nusipirkti aukštos kokybės alijošiaus produktų, bet ir susipažinti su šio išskirtinio augalo istorija, kultūra savybėmis bei gamyba.

Be jokios abejonės, didžiulis noras žmonėms supažindinti su alijošiaus istorija pasaulyje, o  muziejų plėtimas išskiria šią kompaniją iš kitų, dirbančių kosmetikos sektoriuje.

Visi atidaryti muziejai-parduotuvės Lanzarotės valdžios buvo pripražinti kaip turistinio ir kultūrinio paveldo objektai. Jei teks apsilankyti šioje vulkaninėje saloje, užsukti į vieną iš šių muziejų yra privaloma!

Per daugiau nei 10 metų šios kompanijos pasirinktas kelias visada buvo inovacijos ir produktų priderinimas skirtingiems klientų poreikiams. Todėl, kartu su partnere Atlantic Cosmetics, Aloe Plus Lanzarote tapo viena iš pirmųjų Lanzarotėje į rinką pristačiusių vynuogių terapiją, tai nepakartojamas ir švelnus kūno šveitiklis, ypač aromatingas dušo gelis ir kitos unikalios kūno priežiūros priemonės.

Įmonė taip pat priėmė inovatyvus sprendimus pasiryždama terapiniams tikslams naudoti jūros druską bei iš natūralaus košinelio sukurti kosmetikos bei makiažo linijas. Tačiau ties tuo įmonės noras išbandyti nauja nesibaigė - mes nusprendėmė išnaudoti vulkaninius pelenus, būdingus mūsų salos kraštovaizdžiui, ir pristatėme rankų darbo muilą, pagamintą būtent iš jų.

Dėl didžiulio susidomėjimo alijošiaus produktais, 2009 m. Aloe Plus Lanzarote nusprendė pradėti tarptautinę plėtrą ir į kitas Europos šalis, atidarė internetinę parduotuvę, siekdami suteikti žmonėms galimybę pajusti šio išskirtinio produkto teigiamą įtaką.

2017 m. įmonė žengė tolimesnį žingsnį ir nuspręndė atidaryti pirmąjį muziejų ne tik Ispanijos karalystės ribose bet ir Maroke. Tais pat  metais išskirtinis demesys buvo  skirtas Baltijos šalims, Lietuvai, Latvijai, Estijai,  mes  www.eprodukcija.lt pirmieji ir gavome pasitikėjimą dirbti su šiais unikaliais produktais, ir sėkmingai tęsiame darbus toliau.