Apie mus

Aloepluslanzarote ir aromatic89  ženklų unikalūs produktai.
Kodėl verta pirkti aloepluslanzarote  ženklo produktus? Nes gamintojas specializuojasi į aukštos kokybės alijošiaus auginimą ekologiškomis sąlygomis, nes jie garnatuoja kad produktai ypač saugūs naudojimui su pačiomis minimaliausiomis sudedamosiosmis dalimis, kurios skirtos pratęsti produkto ilgesnį naudojimą. Alijošiaus pirkimas yra geriausias būdas natūraliai padėti gerinti savo kūno sveikatą ir išvaizdą. Su alijošiaus pagalba galėsite pasiekti geresnę gyvenimo kokybę. Ne visi žino, kokia yra alijošiaus nauda. Dėl šios priežasties sukūrėme šią internetinę parduotuvę, kuri be alijošiaus produktų, padeda susipažinti su alijošiaus istorija  ir savybėmis.
"eprodukcija.lt"  specializuota alijošiaus produktų internetinė parduotuvė, mūsų  internetinėje parduotuvėje produktai susikirtyti pagal pagal sveikatos problemas, atskiros skiltys namams  vyrams, vaikams ir moterims tad nereikės ilgai klaidžioti ieškant vieno ar kito produkto, viską lengvai surasite.
Pas mus produktai atkeliausia tiesiai iš gamyklos kuri įsikūrusi Lanzarote saloje. Atraskite visus mūsų namams skirtus produktus su maloniu alijošiaus aromatu arba pasinaudokite o savybėmis.
Jei ieškote kažko kvapnaus ir išskirtinio specialios detalės, mūsų internetinėje parduotuvėje,  siūlome atrasti mūsų išskirtinius vyno terapijos produktus, skirtus kūno higienai, serumai, muilai ir argano aliejai.
Jei jums reikia gero aijošiaus, pataikėte ten kur reikia. Atraskite visus  produktus, kuriuos  siūlo "Aloe Plus Lanzarote" gamintojas iš geriausio pasaulyje augalo pasižyminčio tobulomis maistinėmis medžiagomis ir savybėmis.
 
 


Aloe Plus Lanzarote ženklo įmonė per trumpą laiką sugebėjo išlaikyti didelius augimo tempus ir šiuo metu turi daugiau nei 80 darbuotojų (90 % iš jų sudaro moterys) bei ilgainiui tapo tikra kosmetikos lydere ne tik Lanzarotėje. Produktų kokybė ir klientų pasitikėjimas leido augti kiekvienas metais. Šiuo metu atidarytos šešiolika unikalių Aloe Plus Lanzarote parduotuvių, mat jose galima ne tik nusipirkti aukštos kokybės alavijo produktų, bet ir susipažinti su šio išskirtinio augalo istorija, kultūra savybėmis bei gamyba.

Šiuo metu įmonė yra atidariusi 5 muziejus esančius Lanzarotės salos savivaldybėse Haria, Yaiza, Tequise (Arrietos, Punta Mujeres, Yaizos ir La Graciosos mietuose), o dar vienas muziejus taip pat yra atidarytas ir Tenerifės saloje La Esperanzoje.

Visi šie muziejai Lanzarotės valdžios buvo pripražinti kaip turistinio ir kultūrinio paveldo objektai. Jei teks apsilankyti šioje vulkaninėje saloje, užsukti į vieną iš šių muziejų yra privaloma!

Per daugiau nei 15 metų šios kompanijos pasirinktas kelias visada buvo inovacijos ir produktų priderinimas skirtingiems klientų poreikiams. Todėl, kartu su partnere Atlantic Cosmetics, Aloe Plus Lanzarote tapo viena iš pirmųjų Lanzarotėje į rinką pristačiusių vynuogių kūno liniją.

Įmonė taip pat priėmė inovatyvus sprendimus pasiryždama terapiniams tikslams naudoti jūros druską bei iš natūralaus košinelio sukurti kosmetikos bei makiažo linijas. Tačiau ties tuo įmonės noras išbandyti naujas technologijas nesibaigė -  nusprendė išnaudoti vulkaninius pelenus, ir sukūrė rankų darbo muilą, pagamintą būtent iš jų.

Dėl didžiulio susidomėjimo alijošiaus produktų iš kitų šalių, 2009 m. Aloe Plus Lanzarote nusprendė pradėti tarptautinę plėtrą ir į kitas Europos šalis ir atidarė internetinę parduotuvę, siekdami suteikti žmonėms galimybę pajusti šio išskirtinio produkto teigiamą įtaką. 2017 m. įmonė žengė tolimesnį žingsnį ir nuspręsta atidaryti pirmąjį muziejų ir parduotuves ne tik Ispanijos karalystės ribose: naujausi namai atsiras Maroke. Taip pat išskirtinis demesys bus skiriamas Baltijos šalims ypač dėl to kad pirmieji labai noriai ir su dideliu pasitikėjimu bendradarbiavimą pradėjo www.eprodukcija.lt jau nuo 2011 metų.