Apie mus

Gamintojas specializuojasi į aukštos kokybės alijošiaus auginimą ekologiškomis sąlygomis,  garnatuoja, kad produktai ypač saugūs naudojimui su pačiomis minimaliausiomis sudedamosiosmis dalimis, kurios skirtos pratęsti produkto ilgesnį naudojimą. Alijošiaus pirkimas yra geriausias būdas natūraliai padėti gerinti savo kūno sveikatą ir išvaizdą. Su alijošiaus pagalba galėsite pasiekti geresnę gyvenimo kokybę. Ne visi žino, kokia yra alijošiaus nauda. Dėl šios priežasties sukūrėme šią internetinę parduotuvę, kuri be alijošiaus produktų, padeda susipažinti su alijošiaus istorija  ir savybėmis.
"eprodukcija.lt"  specializuota alijošiaus produktų internetinė parduotuvė, mūsų  internetinėje parduotuvėje produktai susikirtyti  pagal sveikatos problemas, atskiros skiltys moterims,  namams  vyrams, vaikams tad nereikės ilgai klaidžioti ieškant vieno ar kito produkto, viską lengvai surasite.
Pas mus produktai atkeliausia tiesiai iš gamyklos kuri įsikūrusi Lanzarote saloje. Atraskite visus mūsų namams skirtus produktus su maloniu alijošiaus aromatu arba pasinaudokite o savybėmis.
Jei ieškote kažko kvapnaus ir išskirtinio specialios detalės, mūsų internetinėje parduotuvėje,  siūlome atrasti mūsų išskirtinius vyno terapijos produktus, skirtus kūno higienai, serumai, muilai ir argano aliejai.
Jei jums reikia gero aljošiaus, pataikėte ten kur reikia. 

Įmonė taip pat priėmė inovatyvius sprendimus  terapiniams tikslams naudoti jūros druską bei iš natūralaus košinelio sukurti kosmetikos bei makiažo linijas. Tačiau ties tuo įmonės noras išbandyti naujas technologijas nesibaigė -  nusprendė išnaudoti vulkaninius pelenus, ir sukūrė rankų darbo muilą, pagamintą būtent iš jų.


Dėl didžiulio susidomėjimo alijošiaus produktų iš kitų šalių, 2009 m. Aloe Plus Lanzarote nusprendė pradėti tarptautinę plėtrą ir į kitas Europos šalis ir atidarė internetinę parduotuvę, siekdami suteikti žmonėms galimybę pajusti šio išskirtinio produkto teigiamą įtaką, nuo 2011 metų pirmieji Baltijos šalyse veiklą pradėjo www.eprodukcija.lt, iki šiol sėkmingi tęsiama ir toliau.