ALIJOŠIUS,SULTYS, PAPILDAI


Aloe Vera sudėtis

Alavijų augalas koncentruoja daugiau nei 200 biologiškai aktyvių medžiagų, o jų sąveika sukuriama sinergija suteikia didžiąją dalį įspūdingos gydomosios ir gydomosios vertės. Štai kodėl buvo atlikta daugybė tyrimų ir klinikinių tyrimų, siekiant nustatyti veikliųjų alavijo ingredientų poveikį .

GrupoCompuestosPropiedad y actividad
AminoácidosAlanina, ácido aspártico. arginina. glutamico, glicina, histidina, izoleucina, metionina, tirozina, fenilalanina, prolina, treonina, valina ir lisina.Compuestos orgánicos que se combinan para formar proteinas, necesarias para el funcionamiento de células y tejidos. Sudėtyje yra 20 de los 22 que requiere el organismo, 7 de 8 esenciales.
EnzimasOksidas, amilasa, katalaša, lipasa, alinaza, karboksipeptidas, alkalina fosfata, bradikinas, superoiso dismutasa.Galimos svarbios reacciones químicas en el organismo: digestión de grasas y proteinas, actuar sobre la inflamación de los tejidos, favorecer la cicatrización y producir efecto analgésico.
Compuestos Fenólicos
AntraquinonasAloína, izobarbaloína, antracena, acido cinámico, emodina, emodina de aloe, acido cinámico esteris, barbaloína, antranolis, acido aloético, aceites etéreos, rezistanoles, acido crisofánico.
CromonasAloesina, aloenina, aloerezina.
Son laxantes naturales y potentes antibióticos, analgeicos y antivirusales.
EsteroliųKampestrolis, kolesterolis, β-sitoesterolis, lupeolis.Esteroidai su priešuždegiminiais ir analgetikais.
MineralaiKalcio, magnio, natrio, kobro, mangano, cinko, hierro, kalio, chromo, fosforo ir chloro.Esenciales para una buena salud.
AngliavandeniaiCeliuliozė, gliukozė, manosa, galaktozė, arabinosa, aldopentosa, L-Ramnosa, Xilosa, glucomanosa, fructuosa, acemanano, sustancias péptidas.Protegen las paredes estomacales y los intestinos, aumentan las defensas y mantienen hidratados los tejidos.
VitaminaiBetakarotenas, vitaminas B1, vitaminas B2, ácido fólico, vitaminas C, vitaminas B3, vitaminas E, vitaminas B6, kolina.Favorecen el crecimiento de tejidos, facilitan procesos metabólicos y neutralizan radicales libres.
Otros compuestos
Acido salicílicoAntibakteriniai ir priešuždegiminiai vaistai.
LigninaFacilita e incrementa la penetración de los compuestos activos en la epidermis.
SaponinaiSustancias jabonosas con poder limpiador y antiséptico.
Hormonai (giberelina ir auksina)Cicatrizantai ir priešuždegiminiai vaistai.

Iš Aloe Barbadensis Miller gaunami du produktai – sultys ir alavijo gelis. Svarbu nepainioti šių dviejų, nes jie labai skiriasi cheminiu, farmakologiniu ir terapiniu požiūriu.

 • Alavijų sultys yra tamsiai geltonai rudas kartaus skonio ir būdingo nemalonaus kvapo skystis. Sultys yra tarp odos ir alavijo gelio, o jos veikliosios medžiagos yra hidroksiantraceno dariniai, turintys stiprų vidurius laisvinantį poveikį.
 • Alavijų gelis sudarytas iš gleivių, gautų iš lapų minkštimo. Jis daugiausia sudarytas iš polisacharidų ir naudojamas įvairiems gydymo tikslams, daugiausia odos problemoms gydyti.tuyentes son los polisacáridos y se emplea para una gran variedad de fines terapéuticos, principalmente en alteraciones de la piel.

Visi Aloe Plus Lanzarote produktai yra pagaminti iš minkštimo, kuris išgaunamas iš lapo vidaus, ir juose nėra hidroksiantraceno darinių.

Aloe Vera savybės

Dėl tradicinių ir intuityvių žinių iš skirtingų kultūrų apie šį vaistinį augalą ilgainiui atsirado įvairių alavijo naudojimo būdų. Tradicinis alavijo naudojimas sukėlė susidomėjimą moksliškai įrodyti jo veiksmingumą įvairiose srityse. Pirmosios mokslinės apžvalgos apie alavijo naudojimą buvo šios:

1851 metaiTyrėjai Smithas ir Stenhouse sugebėjo išskirti vidurius laisvinančių savybių turintį komponentą, vadinamą aloinu, kuris yra tarp odos ir minkštimo esančios sultys.
1935 metaiCreston Collins ir jo sūnus atskleidė terapinį alavijo potencialą gydant branduolinės spinduliuotės sukeltas ligas (radiodermatitą).
1959 metaiFDA (Maisto ir vaistų administracija) oficialiai nustato terapines alavijo savybes.
1970 metaiBill Coats sugebėjo stabilizuoti alavijo minkštimą natūraliu procesu, išsaugant jo vidines savybes ir pridedant vitamino C, vitamino E ir sorbitolio. Ši pažanga paskatino su šia gamykla susijusios didelės pramonės plėtrą.

Tradiciškai alavijo geliui priskiriama daug savybių , daugelis mano, kad tai detoksikuojanti ir priešuždegiminė priemonė, imuninės sistemos ir ląstelių augimo stimuliatorius, virškinimo funkciją palaikanti priemonė, antiseptikas ir skausmą malšinantis vaistas, audinių regeneracijos greitintuvas ir , galiausiai, svarbių gyvybiškai svarbių veikliųjų medžiagų šaltinis.

Naujausi tyrimai buvo skirti augalo komponentų biologiniam aktyvumui ir jų poveikiui įvairioms patologijoms įrodyti:

Priešuždegiminės alavijo savybės

Vienas iš labiausiai žinomų augalo privalumų yra alavijo priešuždegiminė savybė dėl daugybės jame esančių junginių.

Nudegimai, infekcijos, alergijos ir bet kokia išorinių veiksnių invazija gali paskatinti veiksnius, sukeliančius uždegimą organizme, o alavijas gali moduliuoti šiuos uždegiminius procesus dėl savo farmakologinių savybių, tokių kaip antioksidantas, derinio. , imunostimuliuojančios arba gydančios ir randus sukeliančios odos savybės . Tuo pačiu metu jis gali sumažinti simptomus, atsirandančius dėl šio proceso, pavyzdžiui, paraudimą ar patinimą.

Aloe Vera imunomoduliuojančios savybės

Nors tyrimai parodė imunomoduliuojančias alavijo savybes , daugumoje šių tyrimų pagrindinis dėmesys skiriamas gelyje esančio acemanano imunomoduliuojančiam poveikiui. Acemannanas yra vienas iš pagrindinių augalo polisacharidų komponentų ir, remiantis tyrimais, gali skatinti imunomoduliacinį aktyvumą padidindamas makrofagų jautrumą, plečiant molekulių išraiškingą paviršių.

Acemananas ne tik stimuliuoja imuninę sistemą, bet ir tam tikrose fiziologinėse situacijose arba kai buvo veikiamas tam tikrų fizinių, cheminių ar biologinių veiksnių, jis kartu su kitais alavijo gelio elementais gali užkirsti kelią imunodepresijai. .

Aloe Vera antioksidacinės savybės

Aloe vera yra natūralus biologiškai aktyvių junginių šaltinis, pasižymintis stipriu antioksidaciniu aktyvumu. Tai stiprus pagrindinių mikroelementų (mineralų) ir aktyvių fitocheminių medžiagų (vitaminų A, C ir E) bei visų fenolinių junginių , galinčių sumažinti laisvųjų radikalų, sukeliančių oksidacijos reakcijas , susijusias su įvairiomis ligomis ir ligomis, pvz., senėjimu, širdies ir kraujagyslių ligomis, šaltinis. ligų ir kt.

Alavijų antioksidacinis potencialas atsiranda dėl sinergetinės jo biologiškai aktyvių junginių sąveikos su kitais augale esančiais komponentais. Daugelis eksperimentų taip pat parodė, kad acemananas valo laisvuosius radikalus, o tai rodo, kad polisacharidai gali slopinti reaktyviojo deguonies (ROS) gamybą ir taip sumažinti oksidacinio streso daromą žalą a>. Taip galima patikrinti acemanano chelatinį ir antioksidacinį aktyvumą.

Klimato sąlygos taip pat gali turėti tiesioginės įtakos alavijo antioksidaciniam gebėjimui . Tai tiesiogiai veikia augalo vystymąsi, jo fitocheminę sudėtį ir bendrą fenolio kiekį. Pusiau sausose vietovėse alavijų augalas geriausiai išvysto savo antioksidacines galimybes. Todėl Lanzarotė yra ideali vieta šio vaistinio augalo auginimui ir vidiniam vystymuisi.

Antimikrobinės ir antivirusinės savybės

Aloe vera gelio naudojimas garantuoja bakteriostatines savybes (tai reiškia, kad jis neleidžia daugintis bakterijoms), baktericidines savybes (naikina mikroorganizmus) ir priešgrybelines savybes (stabdo grybelių augimą).

Šis antimikrobinis alavijo aktyvumas daugiausia atsiranda dėl augale esančių antraciklinų, kurie gali slopinti bakterijų baltymų sintezę, nes juose yra ribosomos ir taip užkertant kelią jos struktūriniam vystymuisi. Moksliniai tyrimai patvirtino alavijo slopinimą ir jautrumą gramteigiamų ir gramneigiamų bakterijų, taip pat grybelių ir mielių kolonijų kolonijoms.

Skirtingi natūralūs antrachinonai ir panašūs augale esantys junginiai taip pat parodė antivirusinį poveikį kai kurioms infekcijoms, tokioms kaip herpes simplex, 1 ir 2 tipai. Panašiai buvo nustatyta, kad esantis aloemodinas veikia prieš įvairius virusus.

Alavijas taip pat yra veiksminga biologiškai stimuliuojanti priemonė , kuri dėl to, kad lengvai prasiskverbia per odos sluoksnius, suteikia audinių ir kapiliarų sistemos valymo ir antiseptinių savybių. Konkrečiai, gelyje yra 6 antiseptiniai veiksniai: lupeolis, salicilo rūgštis, šlapalo azotas, cinamono rūgštis, fenoliai ir siera. Saponinai arba muilinės medžiagos taip pat suteikia žaizdų valymo galią.

Atkuriamosios, randuojančios ir apsauginės odos savybės

Alavijas yra natūralus randų skatintojas , nes jis gali padidinti ląstelių dauginimąsi, todėl jis efektyviai ir greitai gydo žaizdas burnoje ir odoje, veikdamas kaip atsparus ir drėgnas dangalas, skatinantis ląstelių migraciją, reikalingą gijimo procesas.

Alavijui odoje priskiriamos savybės daugiausia susijusios su jo chemine sudėtimi ir dėl individualių alavijo gelio savybių.

Gelis yra viskozės konsistencijos, todėl ją lengviau tepti ant odos, be to, turi sutraukiantį poveikį, padedantį išlaikyti švarią ir šviežią. Alavijas yra rūgštinė medžiaga (pH 4,5), kuri padeda kovoti su mikroorganizmais. Jis lengvai įsiskverbia į odą, kad būtų lengviau absorbuojamas per visus sluoksnius , daugiausia dėl augalo ligninų.

Šis pajėgumas paverčia jį biologine transporto priemone su farmakologiškai aktyviais komponentais, kurie kitu atveju sunkiai prasiskverbia į odos raginį sluoksnį.

Drėkinimas alaviju yra dar vienas alavijo privalumas odai. Be to, alavijas gali užkirsti kelią randų susidarymui po traumos. Jis taip pat padidina odos elastingumą ir sumažina šiurkštumą bei raukšlių gylį ir išvaizdą .

Virškinimo sistemos reguliavimo savybės

Bioaktyvūs alavijo komponentai turi priešuždegiminį poveikį ir padeda gydyti virškinamojo trakto ligas, tokias kaip uždegimai, skrandžio, dvylikapirštės žarnos ir žarnyno opos.

Skrandžio ligos yra dažnos problemos, susijusios su uždegimu ir oksidaciniu stresu, kurie atsiranda pažeidžiant gleivinę arba padidėjus skrandžio sulčių gamybai. Tyrimai parodė, kad alavijas mažina žarnyno uždegimą ir pepsines opas, nes slopina pepsino veikimą ir skrandžio sulčių sekreciją.

Be to, kai kurie tyrimai patvirtina prebiotinį alavijo potencialą, kuris buvo apibrėžtas kaip „substratas, kurį selektyviai naudoja mikroorganizmų šeimininkai ir kuris yra naudingas sveikatai“. Alavijų gleivės, kuriose gausu acemanano, gali pagerinti virškinamojo trakto sveikatą, padidindamos trumpos grandinės riebalų rūgščių kiekį ir pakeisdamos bakterijų sudėtį.

Hipoglikeminės ir hiperlipideminės savybės

Aloe vera palaiko lipidų ir angliavandenių apykaitą , o tai padeda palaikyti normalų cukraus kiekį. Alavijas taip pat rekomenduojamas cholesterolio kiekiui kraujyje mažinti.

Atliekant tyrimą, kuriame dalyvavo pacientai, sergantys cukriniu diabetu, kurie vartojo alavijo (100 g alavijo gelio) du kartus per dieną 5 metus, buvo pastebėta, kad šis gydymas sumažino gliukozės, cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje. Kituose tyrimuose, kuriuose dalyvavo diabetu sergantys pacientai, alavijo vartojimas (1 valgomasis šaukštas alavijo gelio du kartus per dieną 42 dienas) sumažino gliukozės kiekį kraujyje (2). Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas dėl alavijo naudojimo cholesterolio kiekiui mažinti .

Aloe Vera privalumai

Tarp daugelio alavijo pranašumų norėtume pabrėžti šiuos dalykus:

 • Drėkina, ramina ir regeneruoja odos audinius.
 • Turi antiseptinį, antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį.
 • Padeda užgyti žaizdoms.
 • Turi odą valomąjį poveikį (nuo spuogų).
 • Stiprina imuninę sistemą.
 • Gali padėti virškinimo ir skrandžio problemoms.
 • Mažina cholesterolio kiekį ir kraujospūdį.
 • Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.
 • Detoksikuoja organizmą.
 • Stiprina plaukus ir regeneruoja galvos odą.

Dėl daugybės privalumų alavijas tradiciškai buvo naudojamas gydyti įvairias ligas, pirmiausia susijusias su oda, ir yra laikomas geriausiu sprendimu tam tikrose situacijose.

ALIJOŠIAUS GELIS 65%, 250 ml

ALIJOŠIAUS GELIS 65%, 250 ml

ALIJOŠIAUS GELIS 65%, 250 ml

ALIJOŠIAUS GELIS, 98%Veikliosios medžiagos:Alijošiaus Sultys – Pasižymi Raminamuoju, Drėkinamuoju Poveikiu, Skatina Ląstelių Regeneraciją.Alantoinas – lygina, minkština ir skaistina odos paviršių, ska..

18.00€

ALIJOŠIAUS GELIS, 50 ml

ALIJOŠIAUS GELIS, 50 ml

ALIJOŠIAUS GELIS, 50 ml

Veikliosios medžiagos: Alijošiaus sultys-  maksimaliai drėkina.Alantoinas - lygina, minkįtina ir skaistina odąPantenolis - apsaugo nuo išdžiūvimo, mažina raukšlių formavimąsi, ramina sudirgi..

7.00€

ALIJOŠIAUS KAPSULĖS

ALIJOŠIAUS KAPSULĖS

ALIJOŠIAUS KAPSULĖS

Maisto papildas iš tikrojo AlijošiausVeiklioji medžiaga – tikrasis alijošius, užaugintas ekologiškame ūkyje.Poveikis:stiprina imuninę sistemą;reguliuoja virškinimo sistemą.Naudojimas. Gerti ..

19.00€

GERIAMAS GRYNAS ALIJOŠIUS, SULTYS 1 litras

GERIAMAS GRYNAS ALIJOŠIUS, SULTYS 1 litras

GERIAMAS GRYNAS ALIJOŠIUS, SULTYS 1 litras

Grynos alijošiaus sultys imunitetui stiprinti. Be kvapniųjų medžiagų, saldiklių ir dažiklių.Sultys gaunamos šaltojo spaudimo būdu, ekologiškame ūkyje, esančiame Ispanijos saloje, iš augintų alijo..

30.00€35.00€

Geriamas kolagenas+|Dr.OHHIRA® Geriamas kolagenas+|Dr.OHHIRA®

Geriamas kolagenas+|Dr.OHHIRA®

Geriamas kolagenas+|Dr.OHHIRA®

PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!Pristatymas 5-6 dienosMaisto papildas - geriamas kolagenas su saldikliuPakuotėje yra PILNAS kursas:10 buteliukų / geriamo kolageno šotai (angl. col..

100.00€

Gerosios bakterijos STANDARD|Dr.OHHIRA® 60 kap Gerosios bakterijos STANDARD|Dr.OHHIRA® 60 kap

Gerosios bakterijos STANDARD|Dr.OHHIRA® 60 kap

Gerosios bakterijos STANDARD|Dr.OHHIRA® 60 kap

SUBRANDINTA GAMTOS. PATVIRTINTA MOKSLO.Maisto papildas - Natūralios gerosios bakterijos žarnynuiKUO YPATINGA DR.OHHIRA® STANDARD FORMULĖ?GEROSIOS BAKTERIJOS: 12 RŪŠIŲ aktyvių ir gyvybingų probiot..

47.00€

GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, 97 %, 1 Litras, SU DOZATORIUMI DOVANŲ.

GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, 97 %, 1 Litras, SU DOZATORIUMI DOVANŲ.

GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, 97 %, 1 Litras, SU DOZATORIUMI DOVANŲ.

Natūralus alijošiaus gelis naudojamas nudegimams, saulės nudegimams, uodų įkandimams gydyti, pavargusių kojų skausmui malšinti, sąnarių ligoms, strijoms gydyti, odos paviršinių sužeidimų gydymui. Geli..

35.00€

LABAI SKYSTAS GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, KŪNO ODAI98% LABAI SKYSTAS GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, KŪNO ODAI98%

LABAI SKYSTAS GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, KŪNO ODAI98%

LABAI SKYSTAS GRYNAS ALIJOŠIAUS GELIS, KŪNO ODAI98%

Tai lengvas gelis, tinkamas naudoti vietoj bet kurio kūno pienelio, tai grynas alijošius, kuris drėkina, gaivina, minkština ir apsaugo odą. Šis gelis dėl savo natūralių savybių yra skirtas palaikyti d..

19.99€25.00€

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)