Apie gamintojo įmonę

Aloe Plus Lanzarote savo veiklą pradėjo 2007 m. atidarydama pirmąjį muziejų-parduotuvę Arrietos miestelyje, Harios savivaldybėje.

Ši jauna įmonė per trumpą laiką sugebėjo išlaikyti didelius augimo tempus ir šiuo metu turi daugiau nei 80 darbuotojų (90 % iš jų sudaro moterys) bei ilgainiui tapo tikra kosmetikos lydere ne tik Lanzarotėje, bet ir visose Kanarų salose. Produktų kokybė ir klientų pasitikėjimas leido augti kiekvienas metais. Šiuo metu atidarytos šešiolika Aloe Plus Lanzarote parduotuvių yra išskirtinės, mat jose galima ne tik nusipirkti aukštos kokybės alavijo produktų, bet ir susipažinti su šio išskirtinio augalo istorija, kultūra savybėmis bei gamyba.

Be jokios abejonės, didžiulis noras žmonės supažindinti su alavijo istorija pasaulyje ir muziejų plėtimas išskiria šią kompaniją iš kitų, dirbančių kosmetikos sektoriuje.

Šiuo metu įmonė yra atidariusi 5 muziejus esančius Lanzarotės salos savivaldybėse Haria, Yaiza, Tequise (Arrietos, Punta Mujeres, Yaizos ir La Graciosos mietuose), o dar vienas muziejus taip pat yra atidarytas ir Tenerifės saloje La Esperanzoje.

Visi šie muziejai Lanzarotės valdžios buvo pripražinti kaip turistinio ir kultūrinio paveldo objektai. Jei teks apsilankyti šioje vulkaninėje saloje, užsukti į vieną iš šių muziejų yra privaloma!

Per daugiau nei 10 metų šios kompanijos pasirinktas kelias visada buvo inovacijos ir produktų priderinimas skirtingiems klientų poreikiams. Todėl, kartu su partnere Atlantic Cosmetics, Aloe Plus Lanzarote tapo viena iš pirmųjų Lanzarotėje į rinką pristačiusių vyno terapiją (tai puiki galimybė mėgautis vyno savybėmis jo nevartojant).

Įmonė taip pat priėmė inovatyvus sprendimus pasiryždama terapiniams tikslams naudoti jūros druską bei iš natūralaus košinelio sukurti kosmetikos bei makiažo linijas. Tačiau ties tuo įmonės noras išbandyti nauja nesibaigė - mes nusprendėmė išnaudoti vulkaninius pelenus, būdingus mūsų salos kraštovaizdžiui, ir pristatėme rankų darbo muilą, pagamintą būtent iš jų.

Dėl didžiulio susidomėjimo alavijo produktu iš kitų šalių, 2009 m. Aloe Plus Lanzarote nusprendė pradėti tarptautinę plėtrą ir į kitas Europos šalis ir atidarė internetinę parduotuvę, siekdami suteikti žmonėms galimybę pajusti šio išskirtinio produkto teigiamą įtaką. 2017 m. įmonė žengė tolimesnį žingsnį ir nuspręsta atidaryti pirmąjį muziejų ne tik Ispanijos karalystės ribose: naujasis muziejus namus atras Maroke. Taip pat šiais metais išskirtinis demesys bus skiriamas Baltijos šalims ypač dėl to kad pirmieji labai noriai ir su dideliu pasitikėjimu bendradarbiavimą pradėjo www.eprodukcija.lt !

 

Socialinė įmonės atsakomybė

 

Kaip Aloe Plus Lanzarote mes prisidedame prie bendros visuominenės gerovės ir ekonominio, socialinio bei kultūrinių sąlygų gerinimo.

Bendradarbiaujame su tarptautinėmis humanitarinės pagalbos organizacijomis, tokiomis kaip UNICEF ar Gydytojai be sienų (Médecins Sans Frontières). Palaikome jų idėją bei kiekvienais metais prisidedame finansiškai, kad šios organizacijos galėtų pasiekti savo tikslus skirtingose pasaulio vietose.

 

 

Norėtume pasinaudodami šia Will Smith'o citata išreikšti savo poziciją:

“Jei tu nedarai kažkieno gyvenimo geresniu, tu eikvoji savo laiką. Tavo gyvenimas taps geresnis, darant kitų gyvenimus geresniais“