DEZINFEKCINIS GELIS 100 ML

DEZINFEKCINIS GELIS 100 ML


  • Prekės kodas: 8436571432834
  • Prieinamumas: liko tik vienas vienetas

  • 5.00€Hidroalkoholinis rankų dezinfekavimo gelis kurio nereikia nuplauti,  pagamintas iš alavijo „Barbadensis Miller“ iš sertifikuotų ekologiškų augalų Lanzarotės saloje. Greitas ir paprastas būdas užtikrinti optimalią odos higieną. Alavijas kompensuoja džiovinantį alkoholio poveikį, suteikdamas odai apsaugą nuo odos džiūvimo,  užtikrindamas būtiną drėkinimą. Tai leidžia higieniškai valyti rankas be vandens, paliekant odą švelnią ir maloniai kvepiančią (citrinos aromatas).

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

  • Alavijas: Suteikia drėkinantį efektą.
  • Etilo alkoholis 96º, žinomas dėl savo dezinfekavimo veiksmų. Rankų higienai rekomenduojamas produktas hidroalkoholiniame tirpale.
  • Benzalkonio chloridas: Ketvirtinis amonis, turintis konservantų funkciją dėl savo antibakterinio veiksmingumo.

Naudojimas: 

Vietinis vartojimas. Nedidelį kiekį užtepkite ant švarių, sausų rankų. Įtrinkite, paskleisdami visą produktą ant paviršiaus, kol jis visiškai įsigers, tiek kartų, kiek reikia. Neaiškinti.

Labai paprastas naudoti produktas. Jūsų rankos užtikrins gerą higieną be vandens ir maksimaliai patogiai. Rankų plovimas hidroalkoholiniais produktais yra viena iš pirmųjų PSO pateiktų rekomendacijų, kaip efektyviai valyti.

ĮSPĖJIMAI:

Venkite kontakto su akimis, gleivine ir jautriomis vietomis. Dirginimo atveju nutraukite vartojimą ir pasitarkite su gydytoju. Išorinis naudojimas. Tepkite ant sveikos ir sausos odos. Laikykis atokiau nuo ugnies. Nelaikykite aukštesnėje nei 40 ° C temperatūroje. Vaikams iki 6 metų vartojimui būtina priežiūra..

Kiekis: 100 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha