SAULĖS APSAUGA, ODOS NUDEGIMAI

Alavijas taip pat galimas naudoti pajutus per didelį saulės poveikį odai, nusideginus odą aliejais ar radioterapijos metu. Augalas padeda sumažinti skausmą, apsaugo nuo infekcijos ir randų.

Saulėje ar kažkur kitur nudegus būtina drėkinti ir atgaivinti odą, nors ir neatrodo kaip rimti pažeidimai, šie nudegimai gali turėti skaudžių pasekmių visam gyvenimui, galite tapti jautresni net šaltam orui vien dėl to kad vasarą nudegėte saulėje.

Saulės kremas SPF 20, SPF50 ir veido kremas su SPF yra puikus pasirinkimas prieš saulės vonias, kurie efektyviai apsaugo nuo neigiamos saulės spinduliuotės.

Produktai nuo nudegimų:

Kaip naudoti produktą?

Prieš deginimąsi: Norint pajusti didžiausią saulės kremo poveikį reikėtų įtrinti odą 30 min. prieš einant į saulę, vėliau kremą kartoti tiek kartų kiek norisi ir reikalauja oda. 

Po deginimosi: Naudojant alavijo gelį švelniai įtrinkite pažeistas vietas, kol gelis visiškai įsigers. Kartoti galima tiek kartų kiek tik reikalauja oda.

 

ALIJOŠIAUS GELIS, 250 ML

ALIJOŠIAUS GELIS, 250 ML

ALIJOŠIAUS GELIS, 250 ML

Odai skirtas alijošiaus gelis užtikrina intensyvų drėkinimą.Mažina paraudimą, sudirginimą ir nušalimą.Ypač tinka išsausėjusiai ir sudirgintai odai. Drėkina ir apsaugo nuo išorinių ..

18.00€

Apsauginis kremas nuo saulės SPF 20 (visai šeimai) Apsauginis kremas nuo saulės SPF 20 (visai šeimai)

Apsauginis kremas nuo saulės SPF 20 (visai šeimai)

Apsauginis kremas nuo saulės SPF 20 (visai šeimai)

Apsauginis kremas nuo saulės su SPF. Dėl savo natūralios sudėties kremas yra tinkamas visiems odos tipams, visai šeimai.Pagrindinės veikliosios medžiagos:Alavijas – drėkinamasis, raminamasis poveikis,..

18.00€

LŪPŲ BALZAMAS, 4 g

LŪPŲ BALZAMAS, 4 g

LŪPŲ BALZAMAS, 4 g

Alavijo lūpų balzamas drėkina, maitina ir minkština lūpas, saugo jas nuo skilinėjimo. Balzamas apsaugo lūpas nuo vėjo, šalčio ir saulės spindulių. Atsparus vandeniui. Pagrindinės veikliosios medžia..

6.00€

NENUPLAUNAMAS PLAUKŲ KONDICIONIERIUS 250 ML

NENUPLAUNAMAS PLAUKŲ KONDICIONIERIUS 250 ML

NENUPLAUNAMAS PLAUKŲ KONDICIONIERIUS 250 ML

Purškiamas kondicionierius visų plaukų tipams. Lengvinantis plaukų šukavimą dvifazis plaukų kondicionierius su dideliu kiekiu tikrojo gryno alavijo. Jame yra UVA/UVB plaukų apsauga. Turi atstatomąj..

14.00€

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)