SĄNARIŲ SKAUSMAS. PO SPORTO. SUMUŠIMO IR BLAUZDŲ SKAUSMO MAŽINIMUI

Skauda sąnarius, pavargo kojos, sutraukė j pasitempėte, susimušėt,  norite išvengti skausmo ir mėlynės? alijošius yra geras pagalbininkas nuraminti skaudančią vietą dėl savo sudėtyje esančių skausmą ir mėlynes malšinančių sudedamųjų dalių. Jis greitai ir giliai įsigeria bei žymiai sumažina skausmą ir nuovargį.

Produktai 

Kaip naudoti produktą?

Jei jaučiate raumenų ar sąnarių skausmus, naudokite atpalaiduojantį gelį norimose vietose. Masažuokite švelniai kelias minutes, naudokite kiekvieną dieną, kol skausmas sumažės


Receptas pavargusiosm pėdoms: Pajusti šio augalo privalumus galite įmerkę pėdas į šiltą vandenį su šiek tiek gryno gelio ir jas išmasažuoti. Tuomet panaudokite atapalaiduojantį gelį procedūrai užbaigti.


 

ŠALDANTIS GELIS PO TRAUMŲ, PATEMPIMŲ, 250 ml

ŠALDANTIS GELIS PO TRAUMŲ, PATEMPIMŲ, 250 ml

ŠALDANTIS GELIS PO TRAUMŲ, PATEMPIMŲ, 250 ml

ŠALDANTIS GELIS PO TRAUMŲ, PATEMPIMŲ, 250 mlGelis pagreitina kraujo cirkuliaciją, tad puikiai tinka kojų skausmų palengvinimui, diskomforto sumažinimui, esant problemoms su sąnariais. Tinkamas ir raum..

28.00€

ŠALDANTIS GELIS, 100 ml

ŠALDANTIS GELIS, 100 ml

ŠALDANTIS GELIS, 100 ml

ŠALDANTIS GELIS, 100 mlAtpalaiduojantis gelis pagreitina kraujo cirkuliaciją, tad puikiai tinka kojų skausmų palengvinimui, diskomforto sumažinimui, esant problemoms su sąnariais. Tinkamas ir raumenų ..

16.00€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)