VONIOS PIENAS

VONIOS PIENAS  • KAINA: 5.00€

  • Turime sandėlyje

Galimi pasirinkimai


VONIOS PIENAS

Vonios pienas – turi daug proteinų, pieno rūgštis intensyviai drėkina, minkština odą. 

Vonios pienas – turi daug proteinų, pieno rūgštis intensyviai drėkina, minkština odą. Kaip ir vonios druska, skirtas vandens praturtinimui. Skleidžia malonų aromatą, minkština vandenį, tad kūno oda po vonios bus minkšta, pamaitinta ir sudrėkinta. Ypač tinka naudoti prieš kitas kūno procedūras – šveitimą, įviniojimą ir panašiai.

Kas tas pienelis? Kam jis skirtas klausėt Jus?

Ogi tai prabangus spa ritualas, kuris pamalonina klientą – ji atpalaiduoja prieš masažą mirkant kojas, arba po masažo pratęsiant malonumo akimirką šiltoje vonioje…

Remiantis istoriniais šaltiniais, savo pomėgiu pieno voniomis antikiniais laikais taip pat garsėjo ir savo odos grožį puoselėjo imperatoriaus Nerono žmona Popėja. Grožio procedūroms ji taip pat naudojo asilės pieną.

Renesanso laikotarpiu pieno vonios vis dar išliko tik turtingiesiems prieinama prabanga. Odą puoselėti pienu mėgo karaliaus Henrio II globotinės, Anglijos aukštuomenės damos ir net Napoleono sesuo Paulina. Pastaroji šią procedūrą ypač mėgo, teigiama, kad jos vonios kambario lubose buvo įrengta speciali anga, pro kurią tarnai galėjo pilti pieną tiesiai į vonią.

Pieno sudėtyje yra kalcio, fosforo, magnio, geležies, natrio, kalio, taip pat vario, cinko, jodo ir kitų mikroelementų. Kalcis, fosforas ir magnis reikalingas kaulams, dantims, magnis svarbus širdies, o fosforas – smegenų veiklai. Su pienu taip pat gauname normaliai organizmo veiklai (ir odai) būtinų vitaminų, folinės ir pantoteno rūgščių. Labai svarbus vaidmuo tenka pieno fermentams – jie prisideda prie medžiagų pasisavinimo, atkuria rūgštinę terpę.

Pasak S. Martinonytės pieno vonios netgi padeda formuoti figūrą. „Pieno vonios padeda dailinti kūno linijas, mažinti svorį. Turinčioms odos problemų ar kovojančioms su celiulitu, ši procedūra gali būti papildoma priemonė įveikti netobulumus. O ir pati procedūra yra ypač maloni, ji padeda šalinti psichologinę bei emocinę įtampą“, – teigia specialistė.

„Kvapnios vonios atpalaiduoja, o išoriškai naudojamas pienas teigiamai veikia odą. Vitaminas A šalina odos nuovargį, B grupės vitaminai ją lygina, vitaminas E regeneruoja, baltymai odai neleidžia išsausėti, o pieno riebalai drėkina odą“, – tikina grožio terapeutė.

Pienelius turime tokių pačių kvapų kaip druskos, kad klientai galėtu jungti jei norėtu.

Naudojimas: prieš pripildydami vonią, įberkite  pakelio turinį. 

Kiekis - 60 g.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha

Žymos: kleipatros, vonia, pienas, spa